www.AkcaabatgencLik.Net

www.AkcaabatgencLik.Net

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

YUSUFELİ'DE EL EMEĞİ GÖZ NURU SERGİSİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
blackseastorm
Administrator
Administrator

Erkek
Memleketim : Trabzon
İlgi Alanlarım : Karadeniz

MesajKonu: YUSUFELİ'DE EL EMEĞİ GÖZ NURU SERGİSİ   C.tesi Haz. 02, 2007 12:33 am

Artvin'in Yusufeli ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kurslarda öğrencilerin yaptığı ürünler görücüye çıktı.

ARTVİN- Artvin'in Yusufeli ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kurslarda öğrencilerin yaptığı ürünler görücüye çıktı.
Sergi açılışı sırasında kursiyerlere sertifikaları verildi. 6 ay süren kurslar sonunda kursiyerler hazırladıkları el emeği göz nuru ürünlerini ilçe sakinlerinin beğenisine sundular.
Yusufeli Kaymakamı Kenan Eskin, törende yaptığı konuşmada, "Kursiyerlerimiz bu tür faaliyetlerle sosyal çevre ve aile ekonomisine katkı sağlıyorlar" dedi.

Biz Karadeniz ' in asi çocuğunu kaybetmedik . Biz Kazım ' ı , yani Karadeniz ' in hırçın çocuğunu notaların sonsuzluğuna uğurladık . Ve Köroğlu , Dadaloğlu , Aşık Veysel gibi kuşaktan kuşağa yaşayacak , yaşatacağız . Sen Bizimlesin Kazım....
Kullanıcı profilini gör http://karadeniz.lifeme.net

YUSUFELİ'DE EL EMEĞİ GÖZ NURU SERGİSİ
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası