www.AkcaabatgencLik.Net

www.AkcaabatgencLik.Net

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği

YazarMesaj
blackseastorm
Administrator
Administrator

Erkek
Memleketim : Trabzon
İlgi Alanlarım : Karadeniz

MesajKonu: Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği   Paz Nis. 29, 2007 7:58 pm

Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği adına Sayın Seyfi ERBAŞ'ın yapmış olduğu açıklama aşağıda yer almaktadır.
Değerli hemşerilerimiz, Değerli dostlarımız;
Eski adımız Beşiktaş Trabzonlular Derneği, yeni adımız TRABZON EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ olan derneğimiz de yapmış olduğumuz eğitim kültür ve sanat faaliyetlerinin yanı sıra bazı zamanlar gerek ülkemizdeki ve gerekse Trabzondaki sosyal, kültürel, konularda bazı zamanlarda Trabzonsporla ilgili görüşlerimizi kamuoyu ile paylaşmaktayız.
Bu söylemlerimiz sırasında Trabzonunsporun kentin sosyal gelişimine zarar verme noktasına geldiğini, Kent insanının bütün sosyal refleksinin kaybolduğunu,23 yıldır kent insanının mutsuz olduğunu, Kent in okullarından artık üniversiteyi kazanan öğrenci sayısının yok denecek kadar azaldığını, Şehrin ekonomik gelişme düzeyinin Türkiye ortalamasının çok gerisinde kaldığını, kentin sosyal dokusunda bozulmalar olduğunu ifade etmek istedik. Ama bütün bunların irdelenmesinin yapılamadığını ifade ederken Trabzonsporun yabancı futbolcu transferine son yirmi yılda 100 milyon dolara yakın para ödediğini söyledik.
Biz bu açıklamaları yaparken yakamızda hep Trabzonspor rozeti oldu.
Biz Trabzonsporluluğumuzu kimseye ispat etmeye çalışmak gibi bir niyetimiz asla olmadığı gibi, bunu sorgulamaya da kimsenin hakkı yoktur.
Biz sadece şehrimize ve onun kurumlarına değişik gözle bakan, o kentin yoksul çocuklarına her yıl gücümüz yettiğince yardımcı olmaya çalışan bir sivil toplum örgütünün önderleri olarak bir noktaya dikkat çekmek istedik.
Bizim Trabzonsporluluğumuzdan şüphe edenlere, bundan iki yıl önce Atay Aktuğ’un başkanlık döneminde yazmış olduğum ve Karadeniz güne bakış gazetesinde tamamı yayınlanan yazımız da görüleceği üzere Bu şehrin futbol takımına nasıl baktığımızın ifadesidir.
Saygılarımızla.
Seyfi ERBAŞ
TRABZON EĞİTİM KÜLTÜR VE SANAT DERNEĞİ BAŞKANI
E-mail:

\n
[email]seyfierbas@gmail.com[/email]
Kullanıcı profilini gör http://karadeniz.lifeme.net
turkish
Biz Karadenizliyiz
Biz Karadenizliyiz

Erkek
Memleketim : askın olmadıgı bır memleketten
İlgi Alanlarım : muhasebe,eta, web tasarımı,pc,

MesajKonu: Geri: Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği   Çarş. Mayıs 02, 2007 8:50 am

paylaşım için tesekkurler...
Kullanıcı profilini gör

Trabzon Eğitim Kültür ve Sanat Derneği
1 sayfadaki 1 sayfası