www.AkcaabatgencLik.Net

www.AkcaabatgencLik.Net

PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

RİZE LİSESİ YENİ BAŞTAN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
blackseastorm
Administrator
Administrator

Erkek
Memleketim : Trabzon
İlgi Alanlarım : Karadeniz

MesajKonu: RİZE LİSESİ YENİ BAŞTAN   Ptsi Tem. 16, 2007 11:59 pm

RİZE LİSESİ YENİ BAŞTAN

Rize'de yarım asırdan fazla eğitim-öğretim hizmeti veren Rize Lisesi, yerine yenisi yapılmak üzere yıkılıyor.

RİZE - Rize'de yarım asırdan fazla eğitim-öğretim hizmeti veren Rize Lisesi, yerine yenisi yapılmak üzere yıkılıyor.
Rize'nin en eski okulu olan 34 derslikli, 1210 öğrenci kapasiteli Rize Lisesi yerine daha moderni ve güzeli yapılmak üzere yıkılıyor.
Rize Lisesi'nin lise ve dengi okulların eğitim ve öğretim sürelerinin 4 yıla çıkmasıyla birlikte öğrenci kapasitesine cevap veremediği ve bunun üzerine okulun yıkılarak yerine yenisinin yapılması kararlaştırıldı.
Rize'de doğal gaz dağıtım ihalesini alan AKSA Enerji firmasının yeni okulun yapımını üstlendiği bildirildi. Firma adına Mehmet Kazancı ile Rize Valiliği arasında bir protokol imzalanırken, yeni proje kapsamında yapılacak okulda; 44 derslik, 20 laboratuvar, kapalı spor salonu ve konferans salonu bulunacak.

Biz Karadeniz ' in asi çocuğunu kaybetmedik . Biz Kazım ' ı , yani Karadeniz ' in hırçın çocuğunu notaların sonsuzluğuna uğurladık . Ve Köroğlu , Dadaloğlu , Aşık Veysel gibi kuşaktan kuşağa yaşayacak , yaşatacağız . Sen Bizimlesin Kazım....
Kullanıcı profilini gör http://karadeniz.lifeme.net

RİZE LİSESİ YENİ BAŞTAN
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KÖYÜMÜZÜN YENİ İNTERNET SİTESİİİ..